Kontakt

Eesti Diabeediliit

Sütiste tee 17 13419 Tallinn

e-mail: eda@diabetes.ee
Web URL: www.diabetes.ee

GSM: 5119001
Faks: 6816400

Registrikood: 80044520
ÄRIREGISTRI TEABESÜSTEEM

Juhatus

Ulvi Tammer-Jäätes
Juhatuse liige – president/juhataja
Mob. 5119001
e-mail: ulvi.tammer@diabetes.ee

Rein Suppi
Juhatuse liige
e-mail: rein.suppi@diabetes.ee

Hannes Room
Juhatuse liige
e-mail: hannes.room@diabetes.ee

Einari Suur
Juhatuse liige
e-mail: einari.suur@diabetes.ee

Auliikmed

Ahti Kallikorm

Alar Jäätes
e-mail: alar.jaates@diabetes.ee
Tel: +3725066001

Tõnu Mertsina

Tuula Lehto

Seltsid (20)

Keskväljak 15A 76605 Keila
GSM: 5165092

Ravi 18 10138 Tallinn
Tel: 6971799

Registrikood: 80080964
ÄRIREGISTRI TEABESÜSTEEM

Vallo Volke
juhatuse esimees
E-post: vallov@ut.ee

Tarvo Rajasalu
juhatuse liige
Tel.: 7318640
E-post: tarvo.rajasalu@kliinikum.ee

Ülle Einberg
juhatuse liige

Anu Ambos
juhatuse liige

Eve Kelk
juhatuse liige

Maire Lubi
sekretär
Tel.: 7319377
E-post: maire.lubi@kliinikum.ee

Keskväljak 15A 76605 Keila
Tel: 6048969

Vabaduse põik 5 92412 Kärdla
Web URL: sektordigital.com/clients/diabetes/kontakt/hiiumaa/

Registrikood: 80127819
ÄRIREGISTRI TEABESÜSTEEM

Katrin Ruisla
juhatuse liige

mob. 56720274
E-mail: katrinruisla@hot.ee

Kaupo Tartu
juhatuse liige

Maaria Pielberg
juhatuse liige

Kaare 7 41534 Jõhvi
Web URL: sektordigital.com/clients/diabetes/kontakt/idavirumaa
GSM: 5514361

Ursi Joost
juhatuse esimees

Keraamika 20 Siimusti Jõgevamaa 48402
e-mail: evepint@hot.ee
Web URL: sektordigital.com/clients/diabetes/kontakt/jogeva
GSM: 5245327

Aiavilja 17-7 72719 Paide
e-mail: evi.sikstus@mail.ee
Web URL: sektordigital.com/clients/diabetes/kontakt/jarva
Tel: 3851526

Registrikood 80040462
Mittetulundusühingu registrikaart Pärnu Maakohtu registriosakonnas.

Eevi Sikstus
juhatuse liige

Imbi Metsare
juhatuse liige

Leili Osanik
juhatuse liige

Lille 8 44311 Rakvere
e-mail: virudiabeet@hot.ee

Registrikood: 80095776

Helje Allese
Juhatuse esimees
Tel: 3242023 (T)
GSM: 53425030
e-mail: virudiabeet@hot.ee

Tiina Lein
Juhatuse liige

Milvi Burmeister
Juhatuse liige

Merike Kirs
Juhatuse liige

Mari Rajasalu
Juhatuse liige

Suur 4-13 20307 Narva
GSM: 56655677

Merimetsa 79 80026 Pärnu
e-mail: parnu@diabetes.ee
Web URL: sektordigital.com/clients/diabetes/kontakt/parnu
GSM: 56486555

Registrikood: 80091005

Täpsemad andmed
ÄRIREGISTRI TEABESÜSTEEM

Mahlamäe 6-48 79513 Rapla
Web URL: sektordigital.com/clients/diabetes/kontakt/raplamaa
Tel: 4858086

Registrikood: 80064126

Endel Asser
Juhatuse esimees
Tel.: 4858086 (K)
e-mail: raplakoda@hot.ee

Silvia Pristupa
Juhatuse liige

Tiina Mägi
Juhatuse liige

Milve Kiik
Juhatuse liige

Sirje Kaal
Juhatuse liige

Ülase 12-12 75501 Saku Harju maakond
Tel: 6041050

Aino Kiiver
GSM: 55903580
e-mail: aino.kiiver@mail.ee

Endla 59 10615 Tallinn
e-mail: ulvi.tammer@diabetes.ee
Web URL: sektordigital.com/clients/diabetes/kontakt/tallinn
GSM: 5119001

Registrikood: 80039507

Ulvi Tammer
juhatuse liige
Mob.: 5119001
E-post: ulvi.tammer@diabetes.ee

Anne Lehtla
juhatuse liige

Gita Vekmann
juhatuse liige

Valve Lugus
juhatuse liige

Aardla 132-52 50415 Tartu
e-mail: katrin.loivukene@gmail.com
Web URL: sektordigital.com/clients/diabetes/kontakt/tartuds
GSM: +372 56489637

Registrikood: 80068584
ÄRIREGISTRI TEABESÜSTEEM

Katrin Lõivukene
juhatuse liige
Mob. +372 56489637
e-mail: katrin.loivukene@gmail.com

Annela Liivat
juhatuse liige

Erna Tarto
juhatuse liige

Lai 5 68203 Valga

Äriregistri teabesüsteem

Registrikood: 80093748

Postiaadress:
Kungla 15, 68204 Valga

Merike Einer
Juhatuse esimees
GSM: 58084701
E-post: merike.einer@mail.ee

Carmen Raig
Juhatuse liige

Ene Viks
Juhatuse liige

Helju Eglit
Juhatuse liige

Tamara Oherjus
Juhatuse liige

Jüri 19a 65608 Võru

Registrikood: 80046105

Postiaadress:
Kreutzwaldi 53-22 65610 Võru

Anne-Lii Smeiman
Seltsi liige
GSM: 5298648
e-post: annelii@voru.ensib.ee

Avo Veske
Juhatuse liige

Helju Palm
Juhatuse liige

Mati Kalkun
Juhatuse liige

Adelbert Koort
Juhatuse liige

Posti 20 71004 Viljandi
Web URL: sektordigital.com/clients/diabetes/kontakt/viljandi
Tel: 4333916

Registrikood: 80034543
ÄRIREGISTRI TEABESÜSTEEM

Silvia Miller
juhatuse liige

mob. 53965262
E-mail: silviamiller@hot.ee

Helve Linde
juhatuse liige

Mai Karussaar
juhatuse liige

 
Põlvamaa Suhkruhaigete Selts

Uus tn 2 63308 Põlva
e-mail: margis.kerner@mail.ee
Web URL: sektordigital.com/clients/diabetes/kontakt/polvamaa

Registrikood: 80078111
ÄRIREGISTRI TEABESÜSTEEM

Margis Kerner
juhatuse liige – esimees
mob. 55921208
e-mail: margis.kerner@mail.ee

Sirje Kruus
juhatuse liige
mob. 55622094
e-mail: sirje@polvamaa.ee

Eevi Lehtla
juhatuse liige
tel. 7997608
mob. 56908680

Riina Keek
juhatuse liige
tel. 7974493 (kodus)
mob 53416417

Mati Saava
juhatuse liige

Õie-Virve Kullmann
revident

Toetajaliikmed (13)

Kiisa 8 11313 Tallinn
e-mail: info@abmedical.ee
Web URL: www.abmedical.ee
Tel: 6552310
Faks: 6593250

Ingrid Susi
Tootejuht
Mob.: +3725140694
E-post: ingrid@abmedical.ee

Uku 4 10918 Tallinn
e-mail: mefo@mefo.ee
Web URL: www.mefo.ee
Tel: 6707077
Faks: 6707078

Enn Raud
Juhataja

Urve Paaver
Lõuna-Eesti piirkonna esindaja

Roosikrantsi 10a-15 10119 Tallinn
e-mail: pukonen_rauno@lilly.com
Web URL: www.lilly.ee
Tel: 6441100

Pärnu mnt. 139c 11317 Tallinn
Web URL: www.magnum.ee
Tel: 6501901
Faks: 6501900

Kungla 2 76505 Saue
e-mail: mediqeesti@mediq.com
Tel: 6515151

Peterburi 46 11415 Tallinn
e-mail: msdeesti@merck.com
Web URL: www.msd.ee
Tel: 6139759

Paldiski mnt. 27 10612 Tallinn
e-mail: infoee@novonordisk.com
Web URL: www.novonordisk.ee
Tel: 6675050
Faks: 6675055

Koit Arro
e-mail: arrk@novonordisk.com

Tiit Halling

Pärnu mnt. 501 76401 Laagri, Harjumaa
e-mail: aire.laumets@onemed.com
Web URL: www.onemed.com

(endise nimega Tamro Medlab OÜ)

www.arkray.co.jp

Aire Laumets
Tootejuht
GSM: 5063345
E-post: aire.laumets@onemed.com

Gerle Heering
GSM: 5213394
E-post: gerle.heering@onemed.com

Paldiski mnt 27/29 10612 Tallinn
e-mail: etuulik@berlin-chemie.com
Web URL: www.berlin-chemie.ee
Tel: 6675004
Faks: 6675002

Eva Tuulik-Põllu
Tel. 6675001

Sepise 18 11415 Tallinn
e-mail: riina.parjamae@pharmaswiss.com
Web URL: www.pharmaswiss.ee
Tel: 6401308
GSM: 5264009
Faks: 6401302

Riina Pärjamäe
Tootejuht

Pärnu mnt 139E/2 11317 Tallinn
Web URL: http://www.sanofi.com/
Tel: 6273488
Faks: 6273481

Registrikood: 11164450
ÄRIREGISTRI TEABESÜSTEEM

Pärnu mnt 148, III korrus 11317 Tallinn
e-mail: surgitech@surgitech.ee
Web URL: www.surgitech.ee/diabeet
Tel: 6460660
Faks: 6460661

Marge Männistu
marge@surgitech.ee
52 875 00

Grete Saks
grete@surgitech.ee
52 632 48

Grity Ratas
grity@surgitech.ee
52 605 55

Liivalaia 45 10145 Tallinn
e-mail: info@sydameapteek.ee
Web URL: www.sydameapteek.ee
Tel: 6051780
Faks: 6051781

Sildipilv

Viited